Özyeğin Üniversitesi, Çekmeköy Kampüsü Nişantepe Mahallesi Orman Sokak 34794 Çekmeköy İstanbul

Telefon : +90 (216) 564 90 00

Fax : +90 (216) 564 99 99

info@ozyegin.edu.tr

HSE Komitesi

HSE Komitesi

İş sağlığı, güvenliği resmi kurulu, çevre gereklilikleri ile birlikte düşünülmüş ve genişletilmiş, Güvenli Yaşam ve Çevre kurulu haline dönüştürülmüştür. Kurul, mevzuatın yönlendirdiği şekilde bulunması gereken idari üyelerin yanında, akademik ve öğrenci temsilcileri ile genişletilmiştir. Kurul üyelerinin tamamı, kampüs süreçlerinin güvenli yaşam ve çevre perspektifi ile analiz yapmak ve katkı vermek şansına sahip olup, periyodik olarak toplanarak aldığı resmi nitelik taşıyan tavsiye kararlarını üst yönetime sunmaktadır.

İSGÇ Kurulu Çalışma Prosedürü (20.10.2016)

Kurul Üye Listesi

  • Akın Kıvrakdal - akin.kivrakdal@ozyegin.edu.tr - İşletme Fakültesi Temsilcisi
  • Alican Saygı - alican.saygi@ozyegin.edu.tr - UBYO Temsilcisi
  • Cemalettin Gurel - cemalettin.gurel@ozyegin.edu.tr - Operasyon Direktörü
  • Dilan Akın - dilan.akin@ozu.edu.tr - HSE Community Temsilcisi
  • Erdi Tuzun - erdi.tuzun@ozyegin.edu.tr - HSE Departmanı Mühendisi
  • Erzen Oncel - erzen.oncel@ozyegin.edu.tr - Sosyal Bilimler Fakültesi Temsilcisi
  • Fatih Uğurdağ - fatih.ugurdag@ozyegin.edu.tr - Mühendislik Fakültesi Temsilcisi
  • Turgut Ekinci - guvenlik.amiri@ozyegin.edu.tr - Tepe Savunma Temsilcisi
  • Hikmet Tasdemir - hikmet.tasdemir@ozyegin.edu.tr - HSE Koordinatörü/Kurul Sekreteri
  • Leyla Adiloğlu Yalçınkaya - leyla.adiloglu@ozyegin.edu.tr - Havacılık ve Uzay Bilimleri Fakültesi Temsilcisi
  • Mutlu Yumrutepe - mutlu.yumrutepe@ozu.edu.tr - Öğrenci Birliği Temsilcisi
  • Muzaffer Akat - muzaffer.akat@ozyegin.edu.tr - İşletme Fakültesi Temsilcisi
  • Müge Belbes - muge.belbes@ozyegin.edu.tr - İK Direktörü
  • Ahmet Murat Albayrak - murat.albayrak@ozyegin.edu.tr - İşyeri Hekimi
  • Murat Ustabaşı - murat.ustabasi@ozyegin.edu.tr - Çalışan Baştemsilcisi
  • Nergis Uyan - nergis.uyan@ozyegin.edu.tr - Kurul Başkanı ve Scola Direktörü
  • Okan Pala - okan.pala2@ozyegin.edu.tr - Sürdürülebilir Kalkınma Platformu Temsilcisi
  • Ömer Çayır - omer.cayir@solutoservices.com - Soluto Temsilcisi
  • Recep Uzal - recep.uzal@ozyegin.edu.tr - Teknisyen
  • Semra Tokay - semra.tokay@ozyegin.edu.tr - Mimarlık Fakültesi Temsilcisi
  • Yasemin Kilit Aklar - yasemin.kilit@ozyegin.edu.tr - QE Akreditasyon Koordinatörü